• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Czym jest sklep medyczny

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
Zaopatrzenie medyczne sklep

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.

skup makulatury łó

Każdy bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, że ekologia ...

skup makulatury łó

Każdy bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, że ekologia ...