• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Czym jest sklep medyczny

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, aż po szpitale, może zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z pacjentami.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
Zaopatrzenie medyczne sklep

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały jednorazowego użytku np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Comments are closed.

tworzenie stron inte

Każda domena internetowa powinna posiadać interesującą szatę graficzną. Tworzenie witryn ...

tworzenie stron inte

Każda domena internetowa powinna posiadać interesującą szatę graficzną. Tworzenie witryn ...