• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

skup makulatury łó

Każdy bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, że ekologia ...

skup makulatury łó

Każdy bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, że ekologia ...