• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą te bolączki i wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Polecane:

Ginekolog Wroclaw

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

tworzenie stron inte

Każda domena internetowa powinna posiadać interesującą szatę graficzną. Tworzenie witryn ...

tworzenie stron inte

Każda domena internetowa powinna posiadać interesującą szatę graficzną. Tworzenie witryn ...